Bu kapsamda, Canik İlçesi Karşıyaka Mahallesi'nde şüpheli hareketlerde bulunan E.A, A.S ve A.G isimli şahısların üzerinde yapılan detaylı aramalarda şu unsurlar ele geçirildi:Toplam 47,65 gram metamfetamin içeren 7 adet alüminyum folyo, 1 adet uyuşturucu kullanım aparatı, 1 adet hassas terazi, 1 adet pürmüz, 1 adet amaç dışı bıçak.Yakalanan şüpheliler, gözaltına alındı ve haklarında adli işlem başlatıldı.Samsun İl Emniyet Müdürlüğü, gençlerin ve toplumun güvenliğini sağlamak amacıyla uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen bu kararlı çalışmalarına devam edeceğini belirtti.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/01/6593b95cd3fa5.jpeg)