Öncü, "Biz uygun yeri planlayacağız ve hepimizin mutlu olacağı bir stadyum yerini Samsunspor'a kazandıracağız" dedi.Öncü, ziyaret sırasında taraftarlarla dostça sohbet etti. Seçim dönemlerinde herkesin Samsunsporlu olduğunu belirten Öncü, kendi Samsunspor tutkusu ve geçmiş deneyimlerini vurgulayarak, taraftarların seçimlerde gerçek niyetlerini anlamalarını istedi.
Samsun'un genel problemlerini bildiklerini ifade eden Öncü, özellikle stadyum ulaşımı ve yer seçimi konularında çözüm odaklı yaklaşım sergiledi. Ayrıca, Samsun'un en kirli havasına sahip bir bölgeye stadyum yapıldığını belirterek, şehrin daha iyiye layık olduğunu vurguladı.
Yeni bir stadyum yapılmasıyla ilgili olarak, stadyumun sadece maç günleri değil, sürekli kullanılabilir ve şehir yaşamına katkı sağlayacak şekilde planlanması gerektiğini söyledi. Öncü, Samsunspor başkanının stadyumu yapacaklarını belirtmesine rağmen, uygun bir yer bulup stadyumun inşasına yardımcı olacaklarını ifade etti.
Öncü, seçimlerin bir belediye seçimi olduğunu ve Samsun'un daha iyi bir yer olması için hangi adayın daha uygun olduğuna karar verilmesi gerektiğini belirtti.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f2ef3e0e549.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f2ef491b15e.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f2ef577767d.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f2ef625651a.jpg)