Yol İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, özellikle Erikli mahallesi ve çevre mahallelerde etkili olan kar yağışının ardından ulaşımın aksamaması için hızla çalışmalara başladı. Ekipler, iş makineleri kullanarak kar yağışının etkilediği bölgelerde yolları açma çalışmalarını sürdürüyor.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/01/65a25ca1450a3.jpeg)
EKİPLER TEYAKKUZDA
Karla mücadele için gerekli hazırlıklarını tamamlayan Samsun Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, araçlarının bakımlarını yaparak yeni lastikler ve zincirler takmış durumda. Gece saatlerinde hava sıcaklıklarının düşmesi ve olası don olaylarına karşı hazırda bekleyen ekipler, kent genelinde ulaşımın aksamadan devam etmesi için çalışmalarına devam edecek. Bu kapsamda, kar ekipleri gece boyunca teyakkuzda olacak ve gerekli müdahaleleri hızlı bir şekilde gerçekleştirecek.