KA-DEF Genel Başkanı Bayram Erişgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Taşçı'nın başkanlığı döneminde federasyona verdiği destekten dolayı teşekkürlerini iletti.Federasyon Başkanı Bayram Erişgin, Taşçı'nın geçmişteki başkanlık döneminde KA-DEF'e sunduğu destekleri hatırlatarak, "İshak başkanımız bize her konuda sahip çıkmıştır. Atakum'da yer tahsisi konusunda gösterdiği destekleri unutamayız. Kendisiyle sürekli istişare halinde olduk. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. İshak Taşçı'nın yanında olmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
Taşçı da ziyarette gösterilen sevgi ve destekten duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Kavaklı hemşehrilerim dün olduğu gibi bugün de yanımda olduklarını görmek beni sevindiriyor. KA-DEF'in bu şehirdeki en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olarak yaptığı çalışmaları takdirle izliyorum. Her biriniz benim için çok değerlisiniz. Bugün burada gösterdiğiniz ilgi için başta Kavak Dernekler Federasyonu Genel Başkanımız Bayram Erişgin olmak üzere hepinize içten teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2023/12/65747393f3ef1.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2023/12/65747382ce73f.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2023/12/65747393f3ef1.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2023/12/65747393eb922.jpeg)