Toplantıya İlkadım'ın 61 mahallesinde hizmet veren muhtarlar katıldı. Belediye Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve teknik personellerin de hazır bulunduğu toplantı, Belediye Hizmet Binası Çok Amaçlı Salonunda gerçekleşti.Başkan Kurnaz, toplantıda muhtarların taleplerini, önerilerini ve şikayetlerini dinledi. Belediye olarak halka nitelikli hizmetler sunma çabası içinde olduklarını belirten Başkan, muhtarların mahallelerin talep ve önerilerini temsil ettiğini ifade etti. Muhtarların, mahallelerdeki sorunları doğrudan ifade etmelerinin işlerini kolaylaştırdığını da vurguladı. Belediye-muhtar işbirliğinin şehirde önemsendiğini belirten Başkan Kurnaz, tüm muhtar katılımcılara teşekkür etti.Toplantının devamında, İlkadım ilçesinin daha yaşanabilir bir kent olması için planlanan çalışmalar görüşüldü ve muhtarların görüş ve önerileri not alındı. Bu talepler ilgili birimlere iletilmek üzere kaydedildi.
SAMSUN HABERLERİ
10 Mayıs 2024 - 22:10
İlkadım'da Yeni Dönem Başlıyor: Muhtarlar İle Belediye İşbirliği Güçleniyor!
İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nde seçilen mahalle muhtarlarıyla ilk muhtarlar toplantısını düzenledi. Başkan Kurnaz, muhtarların belediye hizmetlerinin halka ulaştırılmasında kilit bir rol oynadığını vurgulayarak, seçilen muhtarlarla bir araya gelmenin önemini belirtti.
SAMSUN HABERLERİ
10 Mayıs 2024 - 22:10
İlginizi Çekebilir