Başkan Demirtaş, belediyenin 5 yılda kendine yetebilen bir yapıya dönüştüğünü, mali disiplini sağlandığını ve çeşitli alanlarda başarılar elde edildiğini vurguladı.Başkan Demirtaş, Bulvarspor kulübünde çiftlik mahallesi sakinleri ve kulüp yöneticileriyle bir araya geldi. Yaptığı açıklamada, belediyenin harcamalarını halkın lehine ve israf etmeden gerçekleştirdiklerini ifade etti. İşçi, emekçi ve çalışanların maaşlarını zamanında ödediklerini, esnafın belediyeye olan borçlarını ödediklerini ve iş birliği imkanları sağladıklarını belirten Başkan, ilçede yaşayan her kesime eşit hizmet sunduklarını ve ekonomik zorluklara rağmen başarılı bir belediye oluşturduklarını dile getirdi.
Başkan Demirtaş, belediyenin doğayı, kültürü, sanatı ve sosyal sorumlulukları ön planda tutarak marka bir kent olma yolunda çalışmalar yaptığını sözlerine ekledi.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65dce39471b3b.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65dce3b206d47.jpg)