14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle Gazi Devlet Hastanesi'ni ziyaret eden Kurnaz, burada hastane çalışanlarının bayramını kutladı ve sağlık çalışanlarına desteklerini ifade etti. Ziyaret sırasında, İlkadım'a yönelik planlanan projeler hakkında da bilgi verdi.
İhsan Kurnaz daha sonra Eski Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti ve İlkadım'ın özlenen AK Parti belediyeciliğine kavuşması için çalışmalarını anlattı. İhsan Kurnaz, İlkadım'da yaşanan yönetim eksikliği ve sorunlarını çözeceklerini vurgulayarak, mevcut durumun artık değişmesi gerektiğini ifade etti.
İlkadım'da beş yıldır süregelen hizmetsizlik ve çaresizlik dönemine son vereceklerini belirten Kurnaz, "Benim sözüm senettir" diyerek vaatlerini güvence altına aldı. İhsan Kurnaz, İlkadım'ın karşılaştığı en zor problemleri çözeceği taahhüdünde bulundu ve bu sözünün arkasında duracağını vurguladı.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f2fe3538dbe.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f2fe411b9d5.jpg)