Samsun'un Derebahçe Mahallesi'nde muhtar adayı olarak gösterilen Kazım Öksüzoğlu, iş insanı Mustafa Boyacı'nın sahibi olduğu Duruşehir Saray Köfte Balık Restoran'da yerel ve yaygın basın temsilcileriyle bir araya geldi. Öksüzoğlu, buluşmada hedeflediği projelerini ve mahallesine yönelik çalışmalarını basın mensuplarına anlattı.
Derebahçe Mahallesi'nde doğup büyüdüğünü belirten Öksüzoğlu, evli ve üç çocuk babası olduğunu ifade ederek, Kazım'ın Yeri işletmesinin sahibi olduğunu ve aynı zamanda Bahçeşehir Sitesi'nin başkanlığını yaptığını söyledi. Öksüzoğlu, geçmişte turizm, pazarlama ve kamu kurumlarında görev aldığını, gönüllü olarak sosyal sorumluluk projelerine katıldığını ve mahallesine hizmet etmek için aday olduğunu vurguladı.
Muhtar adayı, Derebahçe için çeşitli projeler planladıklarını belirterek, sokak hayvanlarından engellilere, yaşlılardan kadınlara kadar geniş bir yelpazede çalışmalar yapacaklarını söyledi. Ayrıca, sportif, kültürel ve sosyal aktiviteler ile çocuklar ve gençler için etkinlikler düzenleyeceklerini ifade etti.![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65effe0461c29.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65effdcd8a019.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65effdf756409.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65effe0461c29.jpeg)
MAAŞIMI ÖĞRENCİLERE BURS OLARAK VERECEĞİM
Öksüzoğlu, muhtarlık maaşını öğrencilere burs olarak vereceğini açıkladı ve göreve gelmeleri halinde ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olacaklarını dile getirdi. Ayrıca, hayırseverlerin katkılarıyla öğrencilere burs imkanı sağlamayı hedeflediklerini belirtti.![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65effe0fb20a8.jpeg)