Kurnaz, Canik Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı, Samsun İlyasköy Mübadele Derneği Başkanı ve İHH Samsun Başkanı'nı ziyaret ederek projelerini paylaştı.
İhsan Kurnaz, İlkadım Belediyesi'nin şehrin ihtiyaçlarını karşılamaktan uzak bir anlayışla idare edildiğini belirterek, "Bizim derdimiz İlkadım'ın kazanması. Biz buna odaklandık. Çalışmalarımızı da buna göre planlıyor ve yürütüyoruz. İlkadım'ın kazanması için canla başla çalışacağız" dedi.Ziyaretlerin ardından Kâzımkarabekir Mahallesi, Pazar yerinde, Köseoğlu Cami Çay ocağında ve Subaşı mevkiinde esnaf buluşmaları gerçekleştiren İhsan Kurnaz, projelerini ve vizyonunu İlkadım halkına tanıttı.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65dddae2131bc.jpg)