Başkan Sandıkçı, Canik’in modern şehir kimliğine bürünmesinde önemli rol oynayacak olan projelerin hız kesmeden devam edeceğini belirtti. “Canik’imizi eserlerle donatmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Sandıkçı, ilçeye kalıcı eserler kazandırma kararlılığında olduklarını vurguladı.
Projeler Sahada Takip Ediliyor
Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’e yeni eserler ve hizmetler kazandırmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti. Mevcut projeleri titizlikle yürütürken, yeni yatırımların planlamalarına da hız kesmeden devam ettiklerini söyledi. Sandıkçı, "Kentsel dönüşüm çalışmalarımızla birlikte, sorunsuz ulaşım, güçlü altyapı ve yeni sosyal donatı alanları için büyük çaba harcıyoruz. Tüm çalışmalarımızı sahada bizzat takip ediyor, vatandaşlarımızın taleplerini ve önerilerini yerinde dinliyoruz. Dün olduğu gibi bugün de, Canik’imize yeni ve ömürlük eserler kazandıracağız" şeklinde konuştu.Kalıcı ve Modern Projeler
Canik Belediye Başkanı, ilçenin yükselen değerini yeni projelerle taçlandıracaklarını belirterek, ilçeye modern ve kalıcı eserler kazandırma hedefinde olduklarını yineledi. Başkan Sandıkçı, Canik’i daha yaşanabilir ve modern bir şehir haline getirmek için var güçleriyle çalıştıklarını belirtti.Bu projelerin Canik’in şehir kimliğini güçlendireceğini ve bölge halkının yaşam kalitesini artıracağını belirten Başkan Sandıkçı, gelecekte de benzer çalışmaların devam edeceğini müjdeledi. Canik, Başkan İbrahim Sandıkçı'nın liderliğinde modernleşmeye ve gelişmeye devam ediyor.