31 Mart yerel seçimleri için sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç, Bafra'nın farklı mahallelerinde yoğun ilgiyle karşılanıyor. Şu ana kadar 70 mahalleyi ziyaret eden Kılıç, merkezde ise cadde ve sokakları gezip gönüller kazanıyor.
Bafra'da seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Hamit Kılıç, vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşıyor. Mevcut Belediye Başkanı olarak halkın gönlünde taht kuran Kılıç, Cumhur İttifakı'nın tüm teşkilatlarıyla birlikte kenetlenerek çalışmalarını sürdürüyor.
Sosyal medya üzerinden gelen davetlere de icabet eden ve sürpriz ziyaretler gerçekleştiren Kılıç, halkla buluşmaya özel bir önem veriyor. Gittiği her yerde yoğun ilgi gören Kılıç, Bafra halkının bağrına bastığı bir lider olarak öne çıkıyor.Kılıç, yaptığı açıklamada, "Biz 143 bin 109 kişilik büyük bir aileyiz. Hep birlikte yapacağımız çalışmalarla Bafra’mızı yaşanmaktan mutluluk duyulan bir şehire dönüştürme yolumuza devam edecek bu kadim şehri Türkiye Yüzyılı’na hazırlayacağız." diyerek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.
Mahalle ziyaretlerini aksatmadıklarını belirten Kılıç, "Gidilmedik ev, sıkılmadık el bırakmadık. Aynı aşkla Cumhur İttifakımızın değerli üyeleri ile gönüllere talip olmayı sürdürüyoruz. Ziyaret ettiğimiz her yerde gerçek manada insana hizmet eden bir belediyecilik anlayışından bahsediyoruz." dedi.Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç ve Cumhur İttifakı teşkilatları en son Adaköy, Koruluk, Fener, Sahilkent mahallelerini, il merkezinde ise Gençlik Merkezi ve İsmetpaşa mahallesindeki esnafları ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam etti.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65e7307fe2888.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65e7308ac15d5.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65e730969f467.jpg)
Cumhur İttifakı teşkilatlarıyla birlikte çalışan Hamit Kılıç, "Herkes bizim kalbimizde. Görev süremizde mahalle ziyaretlerimizi hiç aksatmadık. Gidilmedik ev, sıkılmadık el bırakmadık." diye konuştu.
Hamit Kılıç ve beraberindekiler son olarak Adaköy, Koruluk, Fener, Sahilkent mahallelerini ve Gençlik Merkezi ve İsmetpaşa mahallesindeki esnafları ziyaret etti.