Başkan Adayı Doğan, ziyaretinde meyve üreticileriyle buluşarak tarımsal üretimi destekleme sözü verdi. Doğan, "Tarım kenti Samsun’umuzda; tarımsal üretimi arttıracak, çiftçimizi destekleyecek yöntemleri hayata geçireceğiz" dedi.Samsun'u tarımın merkezi yapma kararlılıklarını vurgulayan Doğan, ziraatçılar, odalar, borsalar ve üreticilerle işbirliği içinde hareket edeceklerini belirtti. "İstişarenin öneminin farkındayız" diyen Doğan, çiftçilerin taleplerini dinleyerek, birlikte hareket ederek en iyi çözümleri bulacaklarını ifade etti.
Atakum Meyve Üreticileri Derneği Başkanı Fahrettin Öztürk ve dernek üyeleriyle bir araya gelen Doğan, çiftçilerin beklenti ve taleplerini öğrenerek, Samsun'u tarımın üs merkezi haline getirme hedeflerini vurguladı. "Samsun’umuzu tarımın üs merkezi haline getirmeye kararlıyız" diyen Doğan, tarımsal hizmetleri çiftçi ve üreticilerle işbirliği içinde şekillendireceklerini sözlerine ekledi.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65c3b4eb1ac7e.jpg)