Tekkeköy Mahalle Muhtarlar Derneği, yeni başkanını seçti. Seçimde tek aday olarak yer alan Köprübaşı Mahalle Muhtarı Ufuk Macit, dernek üyesi 37 muhtarın tamamının oyunu alarak başkanlığa seçildi.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/05/665499fd81378.jpeg)
Tam Katılım ve Destek
Seçimde, tüm üyelerin oy birliğiyle seçilen Ufuk Macit, başkanlık görevine getirilmiş oldu. Macit, seçimin ardından yaptığı açıklamada, kendisine duyulan güven ve destek için teşekkür ederek, "Tekkeköy mahallelerimizin sorunlarını çözmek ve birlikte daha güçlü bir dernek oluşturmak için çalışacağız" dedi.