Kurtuluş Mahallesi'nde düzenlenen iftara katılan Togar, ardından Yeni Büyüklü Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.Togar, burada yaptığı konuşmada 31 Mart'ın ilçenin geleceği için önemli bir zafer olacağını vurgulayarak, "Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçemizi geleceğe taşımak için hep birlikte doludizgin yürüyoruz. Geçmişimizden aldığımız tecrübeyle birlikte hepimizin ortak gayesi olan Tekkeköy'ü, Samsun'un en mutlu ve huzurlu yaşam merkezi yapma yolunda, bugün olduğu gibi yarından itibaren de hep birlikte aynı kararlılıkla ilerleyeceğiz. Bu sevgi ve coşkuyla, 31 Mart'ta tarihi yazmak için biriz, birlikteyiz" şeklinde konuştu.![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65fc1b3ca1237.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65fc1b3ca1237.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65fc1b46e89d2.jpg)