Türkel, Atakum İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde Türk İş Pazarı'nda esnaf ile keyifli diyaloglar kurdu. "Seçildiğimiz ilk günden itibaren Atakum'u hak ettiği yere getirmek için çalışmaya başlayacağız. Çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el, dinlemediğimiz dert ve dokunmadığımız yürek kalmayacak" şeklinde konuşan Türkel, Atakum'u daha yaşanabilir bir yer haline getireceklerini vurguladı.
"Atakum sevdalısı" olduğunu belirten Türkel, ilçenin tüm sorunlarına vakıf olduğunu dile getirdi. "Göreve geldiğimiz günden itibaren bu sorunları ortadan kaldırmak ve sorunsuz bir Atakum için çalışacağız. İlk 2 yıl içinde tüm sorunları bitmiş bir Atakum olacak" diyen Türkel, 7/24 ulaşılabilir bir Başkan olacaklarını ve her gün halkın içinde olacaklarını belirtti. "Halk günü düzenlemeyeceğiz. Halkın içinde olacağız. Sorunu olan vatandaşlarımız bizi her zaman bulacak" ifadelerini kullanan Türkel, kamu malını gözeten, ilkeli ve liyakatli kadrolarla çalışacaklarını vurguladı.![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f58bb0ae789.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f58bb0b73de.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f58bb0913af.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f58bb08b03d.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f58b9bbcf55.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f58bb0ae789.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f58bb0b73de.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f58bb0913af.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f58bb08b03d.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f58bb116d55.jpg)