Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, Atakum'u engelli vatandaşlar için yaşanabilir bir ilçe haline getireceklerini ve engelleri ortadan kaldıracaklarını ifade etti.![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f1a2d2f1f47.jpg)
"Yol ve Kaldırımlarda Sıfır Sorun Olacak"
Engelli vatandaşların Atakum'da rahatlıkla yaşayabileceği bir ilçe oluşturmayı amaçladıklarını belirten CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, "İlk 2 yıl içinde belediyemizin sorumluluğundaki tüm sokakları yeniden düzenleyeceğiz. Bozuk yol ve kaldırımları onaracak, engelli vatandaşlarımızın kolayca hareket edebileceği kaldırımlar ve yollar inşa edeceğiz. Amacımız, hem yaya hem de araç trafiği için sokaklarda yaşanan şikayetleri sıfıra indirmek" şeklinde konuştu.![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f1a2d2f1f47.jpg)