Vatandaşlar, özellikle gece saatlerinde güvenlik sorunu yaşandığını ve bu duruma acilen çözüm bulunmasını talep ediyor.
Mahalle sakinleri, konuyla ilgili yaptıkları açıklamada, "Bu durum gerçekten can sıkıcı. Geceleri sokakların karanlık olması güvenlik endişemizi artırıyor. Defalarca yetkililere durumu bildirdik, ancak şu ana kadar bir çözüm bulunamadı. Yetkililerden bu konuya daha fazla ilgi göstermelerini ve sorunu bir an önce çözmelerini bekliyoruz" şeklinde ifadelerde bulundu.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2023/12/658c6fbd63d79.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2023/12/658c6fcadc3c6.jpg)