Samsun'da İYİ Parti'nin Atakum Belediye Başkan Adayı Belli Oldu!
Samsun'da İYİ Parti, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını İmren Nilay Tüfekci olarak belirlerken, İlkadım, Canik, Bafra, Kavak, Asarcık, Salıpazarı, Vezirköprü ve Yakakent ilçelerinde de belediye başkan adayları belli olmuştu.
Bugün edinilen iddiaya göre Samsun'da İyi Parti, merakla beklenen Atakum Belediye Başkan adayını belirledi. İddiaya göre, Atakum İyi Parti adayı, Kayagüney Mahallesi Muhtarı ve sevilen iş insanı Cüneyt Sağıroğlu oldu.
Bu ne bicim aday muhtardan başkan mı olur. İyi parti elindeki nimetleri kaçırıp bu kadar düştün mü yoksa CHP ye destek vermek için mi böyle adaylar çıkarıyorsun
Sen o adayı taniyormusunda konuşuyor sun osenin kilondan fazla adamdır sen işine bak başkanda Muhtar olamaz dediler ülkeyi değil dünyayı yönetiyor la..k
İshak Taşçı
İSHAK TAŞÇI
İshak Taşçı
İshak Taşçı
İshak Taşçı
Hep ileri İSHAK TAŞÇI
Tam destek İSHAK TAŞÇI ya başka Yok
Bu ne bicim aday muhtardan başkan mı olur. İyi parti elindeki nimetleri kaçırıp bu kadar düştün mü yoksa CHP ye destek vermek için mi böyle adaylar çıkarıyorsun
Sen o adayı taniyormusunda konuşuyor sun osenin kilondan fazla adamdır sen işine bak başkanda Muhtar olamaz dediler ülkeyi değil dünyayı yönetiyor la..k