Sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleriyle kahvaltılarda bir araya gelerek Atakum'un gelecek projeleri üzerine değerlendirmelerde bulunan Maraş, mahalle ve esnaf ziyaretleriyle vatandaşlarla buluşuyor. "Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız" ilkesiyle hareket eden Maraş, akşamları ise yoğun katılımlı ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.
Özlem Maraş, seçim sürecinin önemine vurgu yaparak, "31 Mart seçimleri Atakum'un gelecek 5 yılı açısından çok önemli. Bu sıradan bir yerel seçim değil. Atakum'un geleceğini inşa edeceğimiz çok özel bir seçim. GERÇEK BELEDİYECİLİK vizyonuyla çalışıyoruz. Toplumun her kesimiyle temas ediyor, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyoruz. Ortak aklı ön plana alarak, sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri ve tüm kesimlerle bir araya gelerek değerlendirmeler yapıyoruz" dedi.
Maraş, Cami Dernek Başkanları ile bir araya gelerek, "Atakum'u konuşmak çok keyifliydi. Görüşmelerimiz ve temaslarımız devam edecek. 1 Nisan'da hem Atakum'da hem Samsun'un bütün ilçelerinde hem de Büyükşehir'de GERÇEK BELEDİYECİLİK iktidar olacak. Bunu hep birlikte başaracağız" ifadelerini kullandı.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65e8d497ce6bf.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65e8d48f01b27.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65e8d481a8b16.jpeg)