Toplantıda İyi Parti Samsun adayları da Genel Başkan Akşener'e verdikleri sözle dikkat çekti. Adaylar, Samsun için durmadan çalışacaklarını ve seçimi kazanacaklarını taahhüt ettiler. Aday tanıtım toplantısı sonrasında Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, "Samsun'da bize inanıyorlar. Genel Başkanımıza verdiğimiz sözle Samsun için emin adımlarla yürüyeceğiz" dedi.
İyi Parti'nin Samsun adayları, 17 ilçe ve büyükşehirde iddialı olduklarını belirterek, 1 Nisan sabahı sürpriz bir sonuçla iyilerin gücünü göstereceklerini ifade etti. Başkan Adayı Tüfekci, "Samsun'da ve tüm ilçelerde pırıl pırıl adaylarımızla çıkıyoruz. Halkımıza üçüncü bir yol açtığımız bu davamızda sonuna kadar çalışacağız. Samsun'u, kurtuluşun şehrini, 31 Mart'ta halktan kopmuş yönetimden kurtaracağız" şeklinde konuştu.![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65db63629cdde.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65db634d27724.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65db63629cdde.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65db63867331a.jpg)