Her yerde bu coşku var. Bunu görüyorlar ve panik yapıyorlar çünkü şükürler olsun ki önde gidiyoruz" dedi.Mahalle ziyaretleri sırasında vatandaşlarla buluşan Tüfekci, Soğuksu Mahallesi'nde yoğun ilgiyle karşılandı. Konuşmasında, "Canik'e ve tüm Samsun'a 23 yıldır yapılmayanı 5 yılda yapmak bizim boynumuzun borcudur" ifadelerini kullandı.
Tüfekci, şehirdeki uyuşturucu madde kullanımının artışına dikkat çekerek, göreve geldiklerinde bu sorunla etkili bir şekilde mücadele edeceklerini belirtti. "Okul zabıta birimleri oluşturarak, çocuklarımızın güvenliği için önlemler alacağız" diyen Tüfekci, mevcut yönetimin yapmadıklarını gerçekleştirmek için geldiklerini vurguladı.
Altyapı sorununa da değinen Tüfekci, "Seçim zamanı kaldırım taşlarını yenileyenlere biliyorum ki en güzel cevabı siz o güzel koltuklarını ellerinden alarak vereceksiniz" dedi. Başkan adayı, vatandaşlara seslenerek 1 Nisan sabahı değişimin başlayacağını ve kapıların sonuna kadar açılacağını söyledi.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65dcb4d25b6eb.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65dcb4e296d47.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65dcb4f248fac.jpg)