İshak Taşçı, Atakum'u bir kez daha marka kent yapma hedefiyle hareket ettiklerini belirtti. Yapılan projelerin yanı sıra, gelecek dönemde yeni ve daha kapsamlı projelerle Atakum'u güçlendireceklerini ifade etti. Taşçı, Atakum için hazır olduklarını ve bu amaçla kararlılıkla çalışacaklarını vurgulayarak, ilçenin daha modern, yaşanabilir ve sosyal açıdan zengin bir hale gelmesi için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.
AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İshak Taşçı'nın bu sözleri, Atakum'un geleceğine yönelik heyecan verici bir perspektif sunuyor. Bu bağlamda, Taşçı'nın liderliğindeki ekip, Atakum'un potansiyelini maksimum düzeyde değerlendirerek, ilçenin marka kent olma yolunda önemli adımlar atmaya hazır olduğunu vurguluyor.![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2023/12/6573162643c31.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2023/12/6573161dc1c8a.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2023/12/6573162643c31.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2023/12/657316300a369.jpeg)