İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak'ın seçim çalışmalarına katkı sağlamak için geldiği Tüfekci'ye, İl Başkanı Hasan Aksoy, Atakum İlçe Başkanı Şakir Kabakçıoğlu ve Atakum Belediye Başkan Adayı Adem Bektaş eşlik etti. Tüfekci, Akburak'ın desteği ve ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini belirterek, "Ailecek seninleyiz, bizi artık kurtarın" şeklindeki destek mesajlarının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti ve 31 Mart'ın birlik günü olduğunu vurguladı.
Sahada olmayanların seçimi masa başında kazanmaya çalıştığını dile getiren Tüfekci, şehirdeki altyapı ve üstyapı sorunlarına dikkat çekti ve mevcut yönetimin hizmet noktasında yetersiz kaldığını belirtti. Tüfekci, halkın desteğini alarak sorunların çözümüne odaklanacaklarını, şeffaf ve katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65fc53f2e21cb.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65fc53f301bbf.jpeg)