Demirtaş, ilçe halkının desteğiyle bir kez daha belediye başkanı seçilmesi durumunda, sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçeye kazandırılacak projelerle hayatı kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirtti. "Önce insan" anlayışıyla hareket ettiklerini vurgulayan Demirtaş, ilçede yaşayanların günlük yaşamını rahatlatan, gönüllerini kazanan hizmetler sunduklarını ifade etti.
Demirtaş, şu sözlerle devam etti: "Hizmet anlayışımız, İlkadımlıların yaşamlarını kolaylaştıran ve onların gönüllerini kazanan bir hizmet belediyeciliğidir. Bu doğrultuda, zor durumda olan veya yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza destek olmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. 'Büyüklerimiz Bize Yük Değilsiniz' uygulamamızla, pazar alışverişi sonrasında zorluk yaşayan 65 yaş üstü büyüklerimizin evlerine ulaşımını kolaylaştıracak ve onlara destek olacağız. Sosyal belediyecilik anlayışıyla, ilçe halkımızın refahı ve mutluluğu için çalışmalarımıza devam edeceğiz. İlkadımlıların huzur içinde yaşayabileceği bir ilçe inşa etmek için çaba gösteriyoruz."
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/66031bc6d5984.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/66031bd4ca9d4.jpg)