Seçim çalışmaları kapsamında iftar öncesi İlyasköy Mahalle Buluşması ve Kıran Mahallesi SKM açılışı programlarına katılan Kurnaz, iftar sonrası ise Yenidoğan Cami çay sohbetleri ve çeşitli ziyaretlerle devam etti.Ziyaretlerinde İlkadım'a olan sevgisini dile getiren Kurnaz, "Sahip olduğumuz bilgi, tecrübe, başarıların kaynağında da İlkadım vardır…" diyerek göreve geldiklerinde devralacakları gönül bayrağını, kalbin ve aklın işaret ettiği en üst noktaya taşıyacaklarını kaydetti.
Kurnaz, "Niyetimiz o ki, çok çalışacağız, geceyi gündüzümüze katacağız ve birlikte İlkadım’a güzel bir gelecek yazacağız. Bu geleceğin öznesinde kadınlarımız, çocuklarımız, gençlerimiz, büyüklerimiz, engellilerimiz ve tüm İlkadım olacak. Bu gelecekte hizmetlerimiz farklılıklarımız en zengin haliyle yerini alacak. Biliyoruz ki başaracağız. Çünkü başarıya inancımız da İlkadım sevgimiz gibi kalpten." ifadelerini kullandı.
İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, adil bir yönetim anlayışı, bilim ve teknolojiye odaklı bir belediye, katılımcı yönetim, istihdam odaklı, değişime ve gelişime açık, kaynakları verimli kullanan bir İlkadım Belediyesi için yola çıktıklarını belirterek, sürdürülebilir ve yenilikçi, şeffaf ve hesap verilebilir İlkadım'ın çok yakında olduğunun altını çizdi.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f861450345b.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65f8617ac475f.jpg)