Togar’ın hangi parti tarafından aday gösterileceği henüz belirsizliğini korurken, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şunları belirtti:10 yıl boyunca huzur, barış ve hizmetin merkezi haline getirdiğimiz Tekkeköy’ümüzün geleceğini belirlemek, birlikte karar vermek ve önemli açıklamalar yapmak için, 9 Şubat Cuma günü saat 15.30'da Aşağıçinik Dörtyol Mevkii'nden başlayacak 'Sevgi Konvoyu'muzda buluşarak, saat 17.00'de belediyemizin yanındaki etkinlik alanına davet ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65c4ab89cb91b.jpg)