Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışında konuştu. SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “17 ilçemiz ve büyükşehirimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Samsun’umuz için hazırız, kararlıyız” dedi.AK Parti Samsun İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “Değerli hemşehrilerim, teşkilat üyelerimiz, kıymetli vekillerimin katılımıyla İl Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını gerçekleştiriyoruz. 'Türkiye Yüzyılı Şehirleri' vizyonuyla Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde; Samsun’umuzu daha hızlı, daha güçlü, daha ileri taşımaya hazırız. 2024 seçimleriyle Samsun’umuzu daha ileri taşımak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirildim. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin. Samsun’umuz için hayallerimiz, önceliklerimiz; insanımızın hayatını kolaylaştıracak, Samsun’umuzu mutlu insanların şehri haline getirecek yatırımlarımız, projelerimiz var. Şehrimizi adım adım geziyor, her bir hemşehrimizi dinliyoruz. Şehrimizi vatandaşlarımızla ele ele vererek ileri taşımayı önemli buluyoruz. 5 yıl ilçe başkanlığı, 5 yıl ilçe belediye başkanlığı yapmış biri olarak ilçelerimizin, şehrimizin, hemşehrilerimizin önceliklerinin, taleplerinin farkındayım. İnşallah göreve geldiğimizde Samsun’umuzu daha da ileri taşımak için gece gündüz demeden canla başla çalışacağız” dedi.![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65ca3fe7ca2fb.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65ca400173230.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65ca3fe7ca2fb.jpg)
“Biz dava partisiyiz”
Samsun’a uzun yıllar hizmet etmiş, şehre önemli yatırımlar kazandırmış isimlerin layıkıyla yaptığı bir göreve talip olduklarını vurgulayan SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “Geçmişten günümüze büyüklerimiz Samsun’umuza çok önemli hizmetler kazandırdı. Bizler bu sorumluluğun bilincinde olarak hareket edeceğiz. İnsanlar göreve gelirken değil, görevlerini teslim ederken duruşlarını gösterirler. Çok büyük bir erdemle her zaman yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir’e şükranlarımı sunuyorum. Bizler her şeyden önce bir dava partisiyiz. Bizim davalarımız makamla değil, gönülle oluşur. Biz kampanyamız boyunca hem şehrimizi adımlıyor hem de dinliyoruz. Ev ev gezecek, dertleri, sıkıntıları soracağız. Hep beraber adımlarımızı buna göre atacağız. Cesur, kararlı bir şekilde yol yürüyeceğiz. Derdimiz günü bereketli geçirmek. Derdimiz belediye başkanı olmak değil sadece; büyüklerimizin evladı, küçüklerimizin abisi, yaşıtlarımızın kardeşi olacağız” ifadelerini kullandı.![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/02/65ca400173230.jpg)