Moderatörlüğünü TOG İğne Deliği Gençlik Merkezi Koordinatörü Oğuzhan Öztanır'ın üstlendiği etkinlikte Türkel, gençlerin fikirlerini ve projelerini önemsediklerini vurguladı.Türkel, Atakum Belediye Başkan Adayı olarak gençlerin projelerini değerlendireceklerini belirterek, "Sizlerin projeleri bizim için çok değerli. Atakum Belediyesi halkın belediyesidir. İlçemize bankaların gelmesi ve bankamatiklerinin çoğaltılması için görüşmeler yapacağız. Özellikle üniversite öğrencilerimiz için bu önemli" dedi.
Atakum'da spor ve sanatla büyüyen çocukları hedeflediğini söyleyen Türkel, "Aşırı talep olması nedeniyle öğrencilerimiz için kurslar açacağız. Seçim sonrası başkanın bizi unuttuğu algısını yıkacağım. Herkesin ulaşabileceği ve halkın içinde olan bir başkan olacağım" şeklinde konuştu.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65e5e6d0500e5.jpg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65e5e6dccec97.jpg)