İYİ Parti Atakum Belediye Meclis Üyesi Adayı Ahmet Sait Uslu, 45 kişiyle birlikte İYİ Parti'den istifa ederek Özlem Maraş'ın saflarına katıldı. Uslu, Atakum'un artık bir 5 yıl daha kaybetme lüksü olmadığını vurguladı.
"Atakum'un yönetilemez bir hale geldiğini ve tek çarenin AK Parti kadrolarının işbaşına gelmesi olduğunu" söyleyen Uslu, "Fen İşleri Müdürlüğü'nün birçok aracının arızalı olduğunu ve hizmet veremez durumda olduğunu, sosyal tesislerin birer birer kapatıldığını" belirtti. Atakum Belediyesi'nin artık yönetilemez hale geldiğini ifade eden Uslu, tek çözümün AK Parti kadrolarının işbaşına gelmesi olduğunu savundu ve Atakum'un bir beş yıl daha kaybetme lüksünün olmadığını dile getirdi. Uslu, seçim sürecinde Cumhur İttifakı'nın yanında yer alacaklarını açıkladı.
Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş ise Atakum için yoğun bir çalışma sözü vererek, Atakum'u hak ettiği hizmet anlayışıyla buluşturacaklarını söyledi. Atakum'un geleceğini en az 50 yıl boyunca projelendirdiklerini ve Atakumlularla birlikte inşa edeceklerini belirten Maraş, programın sonunda katılımcılara AK Parti rozeti takarak hatıra fotoğrafı çektirdi.
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65fc230ad464e.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65fc231ecec3d.jpeg)
![](https://www.amisoshaber.com/images/files/2024/03/65fc22fc6d5cb.jpeg)