Ana Sayfa Samsun Haberleri, Siyaset 19 Şubat 2019

İşte CHP ve İYİ Parti’nin Samsun’da Tüm ilçelerin Meclis Listeleri

Millet İttifakı da son dakikada listelerini seçim kuruluna teslim etti.

Samsun’da AK Parti  ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyeleri ortak listelerini saat 17.00’den önce yetiştirdi. Millet İttifakı ise ortak listesini oluştururken nefes nefese bir koşuşturma yaşandı. Özellikle İlkadım’da İYİ Parti CHP ile liste oluştururken oldukça zorlandı. İtirazlar oldu.

İşte CHP ve İYİ Parti’nin Samsun’da Tüm ilçelerin Meclis Listeleri

İlkadım İYİ Parti-CHP Belediye Meclis üyesi aday listesi:

Talat Eyüpoğlu 
Emre Tahar Özyar
Alper Aydemir
İrfan İşleyen 
Ali Kandemir 
Ertuğrul Çöl 
Adem Yıldırım 
Fikret Pekal
Ali Seyit Kılıç 
Bilal Öztürk 
Hatice Çakır 
Muharrem Uçar 
Bülent Çebi 
Temel Tataroğlu 
Ali Ömeroğlu 
Adem Kunt 
Durmuş Efil
Yılmaz Eroğlu 
Zafer Yılmaz 
Servet Canbolat 
Servet Yıldız 
Recep Aslan 
Uğur Oğuz Eş 
Enver Demiroğlu
Gökhan Cigalı 
Turgay Özdemir 
Murat Turan 
Burak Baş 
Mustafa Dalgıç 
Mustafa Durgun 
İbrahim Genç 
Ekrem Şenoğlu 
Yusuf Demir

Kontenjan
İbrahin Ün 
Adil Erusta
Burhan Kömpe 
Ahmet Bahar

Canik İYİ Parti-CHP Belediye Meclis üyesi aday listesi:

Ali ALPER
Zaim ALKUR
Nusret SOYKAN
Hale GÜNAYDIN
Caner GEYİK
Orhan ŞAHİNTÜRK
Derya ÇAVUŞOĞLU
Hasan İNCE
Aydın DENİZ
İbrahim ONAT
Uygun ERDOĞAN
Kenal BOZ
Pınar EROL
Ahmet KARACA
Ahmet Salih KILIÇASLAN
Diğdem ÇEBİ
Murat KESKİN
Aysel AKÇAGÖZ
Ayça Seda ÖZBİLGİN
Aziz SEKBAN
Hıdır Murat BAĞ
Öznur KURT

Millet İttifakı 19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi Adayları

Hasan Aydın
İbrahim Kurt
Recep Coşkun
Halil Tunç
Muammer Durmuş
Çiler Baydar
Hatice Şenses
İlyas Eser
Gürsel Altunkaynak
Resul Sarıoğlu
Macit Osman
Tamer Mangır
Yunus Güner

KONTENJAN

Yakup Konuş
Enes Görer

İYİ Parti’nin Bafra Belediye Meclis Üyesi Adayları

1- Fatih Önder Şenol
2- Recep Mutlu
3- İsmail Bekar
4- Hikmet Balakçı
5- Osman Kiraz
6- Adem Demir
7- Hatice Tören
8- Mustafa Başar
9- Yadigar Günday
10- Bahriye Hatipoğlu
11- Fatih Teber
12- Hamza Özyurt
13- İbrahim Karaca
14- Ufuk Ertekin
15- Hatice İşler
16- Ömer Yılmaz
17- İsmail Partal
18- Hatice Duralı
19- Yaşar Tiryaki
20- Hüseyin Kocaoğlu
21- Ahmet Korkmaz
22- Zeliha Bakıcı
23- Burhan Aksoy
24- Fatih Durhat
25- Fatma Erol
26- Bekir Orhan
27- Tuğba Sorgit
28- Metehan Taşdemir

KONTENJAN
1- Recep Durgun
2- Süleyman Karaahmetoğlu
3- Aytekin Sözen

Millet İttifakı’nın Çarşamba Belediye Meclis Üyesi Adayları

Filiz Karabaş
Namık Kemal Sonkaya
Hacı Murat Öztürk
Namık Köni
Fatih Sarıoğlu
Murat Geyik
Hasan Tuç
Emsile Yorgancı
Musa Gökmen
Selim Uysal
İsmail Dalgıç
Mahmut Çelen
Tuncay Akoğlu
İhsan Yiğit
Erol Eroğlu
Orhan Atalay
Abdurrahim Ataseven
Turgay Aksoy
Ahmet Ergün
Osman Tekinaslan
Selim Cicos
Tarık Uysal
Emre Ceylan
Serkan Öztürk
Emre Kavaklı
Samet Erbaş
İsmet Soycan

Millet İttifakı Havza Belediye Meclis Üyesi Adayları

Azem Sözen
Naci Karoğlan
Nurşen Güvendi
Turgay Öngel
Sabri Aykut
Ramazan Yıldırım
Aziz Alkan
Osman Tabağ
İzzet Gültekin
Hakan Kocadağ
Mevlüt Yeşilyurt
Fatih Gökmen
Mehmet Çakır

KONTENJAN

Necmiye Dilek
Orhan Güney

Millet İttifakı’nın Kavak Belediye Meclis Üyesi Adayları

Ahmet İçli
Özgür Çelik
Erdal Şahin
Caner Ünal
Emrullah Aygünoğlu
Necmettin Bektaş
Serkan Batkal
Bahri Demiroğlu
Yunus Gebesoy
Aydın Usta

Millet İttifakı Ladik Belediye Meclis Üyesi Adayları

Şaban Tektaş
Olcay Varol
Hüseyin Koçak
Zekariya Pişgin
Hanife Satıroğlu
Gülahmet Satımış
Gülahmet Duman
Cemal Mahmut Türksoy
Tuncay Yaman
Mehmet Aker

Millet İttifakı Salıpazarı Belediye Meclis Üyesi Adayları

1 Fikret Düzenli

2 Ahmet Keleş

3 Anıl Aratma

4 Şahin Aşçıoğlu

5 Muharrem Pehlivan

6 Orhan Demir

7 Barış Aydoğdu

8 Ahmet Keleş

9 Şükriye Güngör

10 Hikmet Özcan

11 Serdar Akman

12 Abdullah Kök

13 Zeki Doğru

Kontenjan
1 Zekai Pilcioğlu

2 Ömer Faruk Şahin

İYİ Parti’nin Tekkeköy Belediye Meclis Üyesi Adayları

Halil İnci
Ahmet Halit Yücel
Ufuk Ekinci
Sinan İçel
Ahmet Kaya
Mümin Vural
Serpil Ersoy
Mustafa Bolat
Tuğrul Korkmaz
Zafer Şahin
Ömer Öztürk
Mehmet Çelik
Ferudun Ceb
Hakan Şeker
Adem Doğan
Yusuf Şahin
Volkan Berber
Hakan Bilgin
Hikmet Aktürk
Ahmet Çakır

Millet İttifakı Vezirköprü Belediye Meclis Üyesi Adayları

Ahmet Örsemir
Mehmet Ercan
Hicran Taş
Mustafa Gebeş
Serkan Güngör
Hüseyin Cansız
Ali Yılmaz
Hasan Döner
Mustafa Tosur
Fehmi Şahinkaya
Ayhan Demir
Mustafa Çiftçi
Hüseyin Akgül
Muammer Gübücü
Adil Akyol
Adnan Ulusoy
Nurettin Seçgin
Ali Osman Kılıç
Nazif Yiğit
İsmet Boğan
Aziz Çakmak
Bektaş Akyüz

KONTENJAN

Abdullah Köse

Öznur Özdemir
Altan Sağlam

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Amisos haber

Samsun Haber

Son Dakika

Tema Tasarım | Osgaka.com