Samsun-Amasya Tren Bilet Fiyatı Ne Kadar ? Amasya Tren Sefer Saatleri

Samsun ile Amasya arasında yolcu tren seferleri 21-22 Haziran tarihleri itibari ile başladı. Peki Amasya-Samsun-SamsunAmasya arası tren seferlerinin bilet ücreti ne kadar olacak?

Samsun-Amasya Tren bilet fiyatı ne kadar? Amasya-Samsun tren sefer saatleri Amasya-Samsun arası tren seferlerinin 7 yıl aradan sonra yeniden başlaması ile birlikte bilet fiyatları merak konusu oldu. TCDD'den yapılan açıklamada, Amasya-Samsun-Samsun-Amasya arası tren bilet fiyatı 65 TL olacak. Samsun-Kavak-Kavak-Samsun bilet fiyatı ise 35 TL olarak açıklandı. Seferlerin başlaması ile birlikte tren kalkış saatleri de şu şekilde olacak.

SAMSUN – AMASYA ARASI TREN HAREKET SAAT ve ÜCRETLERİ

İSTASYON                     HAREKET SAATİ                 TAM BİLET

SAMSUN                                17.30

DEMİRCİKÖY                         17.42

MEŞELİDÜZ                           17.55                                    19,00   TL

ÇUKURBÜK                            18.23                                    25,00 TL

GERMİYAN                             18.31                                     25,00 TL

KAVAK                                    18.41                                      35,00 TL

LADİK                                     19.06                                      39,00 TL

HACIBAYRAM                       19.55                                       55,00 TL

SULUOVA                              20.03                                      55,00 TL

BOĞAZKÖY                           20.18                                      65,00 TL

AMASYA                                20.36                                      65,00 TL

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.