Avrupayakasi.com

Avrupayakasi.com (Görüntülenme Sayısı: 29)
Sektör Tekstil
İlan Tarihi 3 ay önce
Firma No 360
Telefon 0(850)550 55 34
Faks
Web Sitesi https://avrupayakasi.com
Adres Kirazlık mah. 1504. Sok. No:11/13 Tekkeköy Samsun
İl/İlçe TEKKEKÖY / Samsun
Firma Hakkında

Polat Giyim olarak başladığımız mağazacılık sektöründe 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Şirketimizi daha kurumsal yapıya kavuşturabilmek için, iş süreçlerimizi geliştirip firma ismimizi değiştirirek yolumuza devam etme kararı aldık. 25.11.2011 tarihinde Avrupa Yakası Mağazacılık Şirketini kurduk.


Bu tarihten itibaren tederik zinciri yönetim sistemini benimsedik. Ürünlerin üreticilerden alınıp son tüketici olan müşterilerimize teslim edilene kadar geçen süreyi toplam kalite yönetim sistemlerini uygulayarak sürekli geliştirdik. Geçen yedi senelik süre zarfında şehir merkezinin en işlek lokasyonlarında var olan 4 mağaza açılışı yaptık.


''En iyi hizmet en ucuza'' felsefesi ile başlattığımız değişim süreci bizi kabuğuna sığamayacak hale getirdi. Artık Samsun' da yerel firma olmanın daha ötesinde tüm Türkiye' ye hizmet sunma vizyonu ile 2017 yılı başında yönetim kurulu kararı ile e-ticaret sektörüne girmeye karar verdik. E-ticaret sektöründe lojistik kısmın ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için bir sene boyunca yeni depolar alıp bu depolarda akıllı depo sistemlerini kurmaya başladık.


Amacımız internet üzerinden satışa başladığımız an itibari ile müşterilerimize kesintisiz ve eksiksiz hizmet sunmaktı. Yapmış olduğumuz yatırımlar sonucunda 2018 yılında https://www.avrupayakasi.com/ 'u tüm Türkiye hizmet verebilmek için hizmete açtık.